> Home > O nás > Pro společnosti > Pro uchazeče \ volná místa > Reference > Kontakt
Pro uchazeče o zaměstnání \ Hledám zaměstnání

Hledám zaměstnání (reaguji bez určení pozice)

Děkujeme Vám za zájem o služby naší poradenské společnosti. Naším cílem je usnadnit Vám orientaci na trhu pracovních příležitostí a pomoci Vám při procesu hledání nového zaměstnání.

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky a chcete se ucházet o zaměstnání (tzn. nereagujete na žádnou konkrétní pozici), je nutné zaslat nám následující dokumenty:


dotazník (dotazník pro uchazeče k vyplnění)

strukturovaný životopis (vzor ke stažení)

průvodní – motivační dopis (ukázka ke stažení)Vyplnění našeho dotazníku je základním předpokladem k pozvání na výběrový pohovor do naší společnosti a následně tedy pro evidenci v naší společnosti za účelem doporučení vhodného pracovního místa eventuelně zařazení do výběrového řízení.

Vyplněný dotazník slouží našemu poradci jako podklad k výběrovému pohovoru.

Nezapomeňte, prosím, v průvodním (motivačním) dopise blíže specifikovat o jaké obory a typy pracovních míst máte zájem.

O obdržení Vašich materiálů a doporučeném způsobu naší spolupráce Vás budeme informovat e-mailem. Pokud nemáme jinou informaci, Váš požadavek na nabídky vhodných pracovních míst budeme považovat za aktuální po dobu dvou měsíců. Proto bychom Vás požádali, abyste ve chvíli, kdy přestanete mít zájem o nabídky pracovních míst, nám tuto skutečnost neprodleně oznámili.

Doporučení vhodného pracovního místa předchází výběrový pohovor v naší poradenské společnosti - osobně Vás ohledně sjednání termínu pohovoru budeme kontaktovat pouze v případě, že se objeví pozice, která bude odpovídat Vašim představám a zkušenostem (na základě výše uvedených Vámi zaslaných materiálů).

Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné a nebudou bez Vašeho předchozího souhlasu dále šířeny.Předem děkujeme za Váš čas.

kolektiv poradců společnosti ConVerta Consulting

> Volná místa
> Reagujete na pozici?
> Hledáte zaměstnání?
> Kariérové poradenství

ConVerta Consulting s.r.o.
Žateckých 3
140 00 Praha 4

converta@converta.cz
> Home     > Nahoru © 2006, design Ondřej