> Home > O nás > Pro společnosti > Pro uchazeče \ volná místa > Reference > Kontakt
O naší společnosti

ConVerta Consulting s.r.o.

poskytuje služby v oboru personálního poradenství a řízení. Majitelka společnosti Lenka Nozarová působí v oboru lidských zdrojů od roku 1994 a v roce 2002 založila společnost ConVerta Consulting s.r.o. Náš tým se skládá pouze ze zkušených a odborně vyškolených poradců.

Za dobu působení na trhu jsme získali zkušenosti s celou řadou osvědčených metod, neustále sledujeme také moderní trendy a spolupracujeme s předními specialisty z různých oborů.

Stěžejní činností společnosti ConVerta Consulting je vyhledávání, výběr a hodnocení pracovníků. Nejčastěji obsazujeme pozice středního a vyššího managementu, ekonomické, obchodní, asistentské a technické. Klienty ConVerta Consulting jsou české i zahraniční společnosti napříč všemi obory.

Podniková strategie společnosti spočívá v dlouhodobé spolupráci, profesionálním a individuálním přístupu. Podstatná je pro nás spokojenost jak klienta, tak uchazeče o zaměstnání. Úspěchů dosahujeme vysokou kvalitou poskytovaných služeb.

Konkurenční výhoda našich služeb spočívá zejména ve vyhledání a doporučení pouze nejlepších a nejvhodnějších kandidátů, kteří jak profesním, tak i osobnostním profilem plně odpovídají požadavkům kladeným na obsazované pracovní místo ve Vaší společnosti.

Naše klienty informujeme v průběhu vyhledávání vhodných kandidátů o situaci na pracovním trhu, ale také o podmínkách práce pro konkurenční společnosti a jejich situaci.

Dovolte nám přesvědčit Vás o přednostech a dlouhodobém přínosu spolupráce s naší personálně-poradenskou společností.Lenka Nozarová

Ředitelka společnosti> Vyhledávání
> Výběr
> Hodnocení
> Assessment centre
> Outsourcing
> Inzertní servis
> Kariérové poradenství
> Spolupráce s námi

ConVerta Consulting s.r.o.
Žateckých 3
140 00 Praha 4

converta@converta.cz
> Home     > Nahoru     > Pro společnosti © 2006, design Ondřej