> Home > O nás > Pro společnosti > Pro uchazeče \ volná místa > Reference > Kontakt
Pro uchazeče o zaměstnání \ Reaguji na pozici

Reaguji na uveřejněnou pozici

Děkujeme Vám za zájem o služby naší poradenské společnosti. Naším cílem je usnadnit Vám orientaci na trhu pracovních příležitostí a pomoci Vám při procesu hledání nového zaměstnání.

Abychom Vás mohli zařadit do výběrového řízení na některou z námi aktuálně nabízených pozic nebo v budoucnu obsazovaných pozic, prosíme Vás o zaslání
následujících dokumentů:


dotazník (dotazník pro uchazeče k vyplnění)

strukturovaný životopis (vzor ke stažení)

průvodní – motivační dopis (ukázka ke stažení)Vyplnění našeho dotazníku je základním předpokladem k pozvání na výběrový pohovor do naší společnosti a následně tedy pro Vaše zařazení do vypsaného výběrového řízení eventuelně evidenci v naší společnosti za účelem doporučení vhodného pracovního místa.

Vyplněný dotazník slouží našemu poradci jako podklad k výběrovému pohovoru.

Nezapomeňte, prosím, vždy uvést název pozice, na kterou reagujete, zjednoduší se tak zpracování Vašich dokumentů.

Ve fázi předvýběru porovnáváme Váš profil (na základě výše uvedených Vámi zaslaných materiálů) s požadavky kladenými na konkrétní pracovní místo, které určuje náš klient.

Doporučení vhodného pracovního místa předchází výběrový pohovor - kandidáti postupující do I. kola výběrového řízení jsou pozváni k výběrovému pohovoru do naší poradenské společnosti.

O průběhu a výsledku výběrového řízení informujeme všechny kandidáty, kteří nám zašlou veškeré námi požadované materiály.

Služba - doporučení vhodného pracovního místa je pro uchazeče bezplatná. Rádi bychom Vás požádali, abyste ve chvíli, kdy přestanete mít zájem o nabídky pracovních míst, tuto skutečnost neprodleně oznámili.

Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné a nebudou bez Vašeho předchozího souhlasu dále šířeny.Předem děkujeme za Váš čas.

kolektiv poradců společnosti ConVerta Consulting

> Volná místa
> Reagujete na pozici?
> Hledáte zaměstnání?
> Kariérové poradenství

ConVerta Consulting s.r.o.
Žateckých 3
140 00 Praha 4

converta@converta.cz
> Home     > Nahoru © 2006, design Ondřej